Neredesiniz?

Oyun severlerin buluştuğu https://oyuncudostu.net web sitesindesiniz

Kişisel Bilgileriniz Güvende

https://oyuncudostu.net sitemizde kişisel bilgileriniz güvendedir. Web sitemizde üyelik sistemi bulunmamaktadır. Bu nedenle hiç bir şekilde kişisel bilgileriniz toplanmamakta ve 3. taraflar ile paylaşılmamaktadır.

Yorumlar

Web sitemizde oyun indir ve incele yazıları ile  blog yazıları altında yorum kısmı bulunmaktadır. Bu kısımda yer alan tüm yorumlar yorumu yapan kişinin sorumluluğu altındadır. Paylaşılan bilgiler ise kişinin açık rızası ile paylaşılmaktadır. 

Oyuncudostu.net olarak yorumlarda paylaşılan kişisel bilgileri açıkça 3. taraflar ile paylaşmamaktadır. Ancak bu kısımda yer alan tüm bilgiler açıkta olduğu için sorumluluk yorumu yapan ziyaretçinindir.

Video ve Görseller

Oyuncudostu.net olarak telifsiz fotoğraflar ya da oyun indir yazılarında oyunun kendi sitesinde yer alan görseller kullanılmaktadır. Videolar ise youtube kaynak linkleri vasıtası ile paylaşıma sunulmaktadır.

İletişim

Oyuncudostu.net de yer alan her hangi bir içerik ya da yorumda kişisel haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız lütfen bizimle semase@oyuncudostu.net mail adresi üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.

Çerezler

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Oyuncudostu.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı,Oyuncudostu.net gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.