Benim Konuşan Tom’um
Benim Konuşan Tom’um İndir

Benim Konuşan Tom’um

Küçük yaştaki bireylerden yetişkinlere kadar birçok kişi tarafından oynanan Benim Konuşan Tom’um oldukça popüler bir oyundur

Küçük yaştaki bireylerden yetişkinlere kadar birçok kişi tarafından oynanan Benim Konuşan Tom’um oldukça popüler bir oyundur. Geliştirici firma tarafından başlangıç oyunu basit işlemler gerektirecek şekilde piyasaya sunulmuştu. Ana karakter olan Tom’un günlük ihtiyaçları karşılanırken belirli bir görev listesi bulunmamaktaydı. Ancak buna rağmen milyonlarca kişi tarafından telefon ve tabletlerde yerini aldı.

Tom kedisinin günlük olarak yiyecek ve tuvalet-banyo ihtiyacını kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. Kedi ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra en çok taklit yeteneği ile dikkat çekmekteydi. Söylenen ve telefon sayesinde algılanan her sesi aynı şekilde kullanıcılara sunuyordu. Bu durum birçok bireyin hoşuna gitmişti. Çocukların ise daha çok eğlenmesini sağlamıştı.

Benim Konuşan Tom’um 2

Benim Konuşan Tom’um
Benim Konuşan Tom’um

Geliştirici firma android oyunu bu kadar rağbet görmesinden sonra Benim Konuşan Tom’um 2 ile kullanıcıların karşısına çıktı. Uygulama içerisinde getirilen yeniliklerle birlikte ilk uygulamada yer alan kullanıcılar direkt olarak kendisine çekti. Bunun yanı sıra farklı bireyler tarafından da oldukça ilgi gördü. Oyun içerisinde oyun sistemini geliştirerek farklı uygulama imkânlarını bu sayede sunmuş oldu.

Oyun içerisinde yine yanı şekilde kedi Tom bulunmaktadır. Getirilen yenilikler arasında ise birbirinden farklı kıyafetler ve yemek çeşitleri ilk olarak göze çarpmaktadır. Bireylerin dilediği şekilde kedinin rengini ve cinsini değiştirmesi mümkündür. Aynı zamanda birbirinden eğlenceli kıyafetleri de kediye satın alarak bambaşka bir havayı yakalaması imkanlar dahilinde oluşturulmaktadır.

Kıyafet ve yiyecek satın alabilmek için Benim Konuşan Tom’um içerisinde Tom’un oyunları oynanması gerekmektedir. Uygulamaya getirilen bir diğer özellikte budur. Oyunlarım kısmına giderek birbirinden farklı ve eğlenceli oyunları oynamak gerekir. Karakterin baz alındığı oyunlar sırasında ilerleme kaydederek altın/para kazanılır. Bu kazançlar ise ileri de yemek, kıyafet için kullanılmaktadır.

Konuşan Tom altın peşinde oyunu en çok tercih edilen ve sevilen oyunları arasında yer alır. Her oyunun farklı bir amacı varken kedi karakteri bu sırada altınları toplama amacındadır. Seviyede ilerleme sağlamak adına karşılaştığı engel ve zorluklara rağmen altınları hanesine eklemeye çalışır. Kişiler bu sayede tek uygulama ile birbirinden farklı oyunlara erişebilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *