Brawl Stars

Brawl Stars

Sürekli kendini geliştirerek bir strateji oyunu oynamak isteyen bireylerin tercih edebileceği oyunlar arasında Brawl Stars bulunmaktadır.

Sürekli kendini geliştirerek bir strateji oyunu oynamak isteyen bireylerin tercih edebileceği oyunlar arasında Brawl Stars bulunmaktadır. Küçük yaştan yetişkinlere kadar oynanabilecek oyun olarak piyasaya sürülmüştür. Birçok kullanıcıyı bünyesinde barındıran oyun farklı grafikleri ve oynama yöntemi ile kişilerin ilgisini çekmektedir.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Google Play ve App Store üzerinden Brawl Stars indirme işlemi yapılabilmektedir. Telefon ve tabletlerde oynanmaya uygun olan oyun temelde bir hikâye üzerine kurulmamıştır. Takım oyunu olarak bulunur. Üçer kişilik bir grup oluşturularak kişiler mevcut karakteri ile karşı takımı yenmeye çalışır. Hedef karşı rakip sayısı sıfırlanana kadar saldırıya devam etmektir.

Brawl Stars oyunu, çizgi filmi andıran grafikler üzerine kurulmuştur. Küçük yaştaki bireylerin de oynadığı bilinen oyun kan gibi grafikleri içermez. Ancak savaş ve yok etme üzerine kurulu olması nedeniyle bireyler tercih ederken bu durumu göz önünde bulundurmalıdır. Aynı zamanda online oluşu kişiler ile ortak hareket etmeyi mümkün kılmaktadır.

Oluşturulan her karakterin mevcut özellikleri bulunur. Seçilen karakter üzerine yüklenmiş özellikler ortaya koyulacak mücadeleye doğrudan etki eder. Oyun içerisinde asıl belirleyici olan unsur ise oluşturulacak stratejidir. Planlamanın doğru yapılması sayesinde oyun kısa süreli bitirilebilir. Tabi takım arkadaşlarının da nasıl ilerleyeceği bu anlamda önemli olmaktadır.

Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer?

İnternet tabanlı oynamayı sağlayan Brawl Stars, belirli miktarda internetin gitmesine sebep olur. Ancak net olarak ne kadar internetin kullanılacağı konusunda bilgi vermek mümkün değildir. Online Oyun içerisinde kalınacak süre kullanılacak olan internet boyutunu belirleyen bir unsur olmaktadır. Bundan dolayı mobil veriye bağlı olmadan Wifi üzerinden oynanması önerilmektedir.

Brawl Stars Tehlikeli Mi?

Üretici firma tarafından oyunu oynayabilecek yaş sınırlaması 9 olarak belirtilmiştir. Dokuz yaşın üstündeki bireylerin oynaması önerilir. Tehlike yaratabilecek durum bu yaş altındaki bireyler için geçerli olmaktadır. Her ne kadar kan içerikli bir grafik söz konusu olmasa da veli gözetimi altında oynatılması önerilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *