NBA Live Mobile Basketball
NBA LIVE Mobile Basketball İndir

NBA Live Mobile Basketball

NBA Live Mobile Basketball oyunu içerisinde online karşılaşmalar bulunmaktadır. Puan ve para kazanmanız öncelikli olan durumdur. Bunu sağlamak için ise birden fazla seçeneğiniz bulunur.

Basketbol severlerin hiç sıkılmadan oynayabileceği oyun hiç tartışmasız NBA LIVE Mobile Basketball olmaktadır. Kişiler hem oyuncu hem de koç özelliğini bünyesinde barındırarak oyun içerisinde kendisini kanıtlamaya çalışmaktadır. Basketbol konusunda akıllara gelen ilk nokta olan NBA bu anlamda oldukça güzel içerikte bir oyunu ortaya koymuştur.

Kişiler tarafından bilgi ne kadar artarsa elde edilecek olan başarı da o düzeyde artmaktadır. Basketbola olan ilgi oyun içerisinde gereklidir ancak bunun yanı sıra taktiksel bilgilerinizin de olması avantaj sağlayacaktır. Karşılaşmalar sırasında olası dizilim oluşturmak ve oyuncuları buna göre yönlendirmek oldukça kritik bir durumdur. Dikkat edeceğiniz hususları arttırdıkça başarı kaçınılmaz olacaktır.

NBA LIVE Mobile Basketball İpuçları

NBA LIVE Mobile Basketball oyunu içerisinde edineceğiniz birkaç ipucu size yardımcı olacaktır. Oyun temel olarak oyuncuların seçimi ile başlar. Karşınızda dünyaca ünlü birçok basketbolcu yer alır. Bu basketbolcular arasında hayranı olduğunuz kişilerde bulunabilir. Ancak seçim sırasında oldukça dikkatli olmak gerekir. Hayranlığı bir kenara bırakarak realist bir şekilde puanı yüksek oyuncuları tercih etmelisiniz.

Oyuncu seçimi sonrası başlayacağınız maçlar sırasında süreye dikkat ederek taktikler oluşturmalısınız. Basketbola dair biraz bilginiz varsa bu noktayı kolaylıkla atlatabilirsiniz. Tamamen savunma ya da baskı üzerine odaklanmaksa skora yönelik hareket etmek sizlere avantaj sağlayacaktır. Oyuncu değişiklikleri de oyuncu kapasitesine göre oluşturulmalıdır.

NBA LIVE Mobile Basketball İndir
NBA LIVE Mobile Basketball İndir

NBA LIVE Mobile Basketball içerisinde online karşılaşmalar bulunmaktadır. Puan ve para kazanmanız öncelikli olan durumdur. Bunu sağlamak için ise birden fazla seçeneğiniz bulunur. İlk olarak günlük hedefler oyun içerisinde sizlere yöneltilir. Günlük hedefleri tamamlamak hem kazanç hem de seviye ilerlemesi açısından önemlidir. Her gün verilecek olan hedefleri kaçırmadan takip etmelisiniz.

 

Mobil oyun içerisinde aynı zamanda haftalık ve aylık olarak turnuvalar düzenlenmektedir. Farklı birçok takıma karşı oyun oynayarak zaferler elde etmek amaçlarınız. Birbirinden değişik takımlarla karşılaşmak hem tecrübe hem de taktik öğrenmek açısından da önemlidir. Bu sayede takımınızı ileri taşıyabilir, eğlenirken de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Elde edeceğiniz paralar ile oyuncu satın alabilir ya da mevcut özellikleri iyileştirme imkânını elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. erdem

    bu oyunu uzun zamandır oynuyorum buradan indirdim ve çok keyif aldım teşekkür ederim indirmenizi tavsiye ederim