8 Ball Pool

8 Ball Pool

Bilardo oyunları arasında milyonlarca indirilmeye sahip olan 8 Ball Pool oldukça dikkat çekmektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve aynı doğrultuda beğeniyi kazanan oyun günümüzde de aktif olarak oynanmaktadır.

Bilardo oyunları arasında milyonlarca indirilmeye sahip olan 8 Ball Pool oldukça dikkat çekmektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve aynı doğrultuda beğeniyi kazanan mobil oyun günümüzde de aktif olarak oynanmaktadır. Oyun mantığı bilardo mantığı ile aynıdır ve bunun üzerine kuruludur. Ancak günlük yaşamdakinden farklı olarak güçlendirmeler ve görevler de bulunmaktadır.

Çevrimiçi olarak sunulan bilardo oyunu telefon uygulama mağazalarına gelmeden önce de aktif olarak oynanmaktaydı. Firmalar tarafından bu durumun fark edilmesi ile beraber uygulama mağazalarında yerini almaya başladı. Ücretsiz oluşu aynı zamanda çok az alan kaplaması oyun severlerin oyunu tercih etme noktasında etkili olmaktadır. Kişiler kısa sürede oyunu temin ederek deneyimlemeye başlayabilmektedir.

8 Ball Pool Nasıl Oynanır?

8 Ball Pool İndir
8 Ball Pool İndir

Bilardo temalı oluşturulan 8 Ball Pool iki farklı mod içerisinde kişilere oynama imkânı verir. Birisi sekiz toplu diğeri dokuz toplu olmak üzeredir. 8 top ile oynanan mod Amerikan Bilardosu olarak adlandırılmaktadır. Ve ilk atış sırasında hangi topu deliğe soktuysanız o renkler sizin olmaktadır. Bundan sonrasında siyah dışında kendinize ait olan renkleri deliğe iletmeye çalışırsınız. Unutmayın ki siyah renk en sonuncu toptur.

Dokuz top ile oynanan modu ise renklerin bir önemi yoktur. Önemli olan toplar üzerinde yer alan sayılara göre hareket etmektir. Sırası ile oyuncular 1,2,3 diye giderek 9 rakamına kadar topları deliklere iletmeye çalışır. Her iki mod sırasında da online olarak karşınızda dünyanın herhangi bir yerinden oyuncu ile oynama şansını yakalayabilirsiniz.

8 Ball Pool oyununda oyun başlamadan önce oyuncular ortaya bahis koymaktadır. Bu miktarı kişiler kendince belirlemektedir. Oyunu kazanan kişi parayı da direkt olarak kazanır. Elde edilen bu paralarda gücünüzü arttırmak adına ıstaka satın alabilir ya da antrenman yeterine oyunlar oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Her iki açıdan da parayı kazanmak önemlidir ve bunun için çaba harcamalısınız.

Oyun esnasında karşı rakibinizle sohbet edebilme imkânı da sunulmaktadır. Sohbet edebilir oyun içerisinde arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Buna göre oynayacağınız rakiplerinizi sonraki aşamalara göre sohbet sayesinde ayarlamanız da mümkün olmaktadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *