eFootball PES 2021
eFootball PES 2021 İndir

eFootball PES 2021

Futbol temalı oyunlar arasında yıllardır dikkat çeken PES, günümüzde uygulama mağazalarında eFootball PES 2021 oyunu ile yer alıyor.

Futbol temalı oyunlar arasında yıllardır dikkat çeken PES, günümüzde uygulama mağazalarında eFootball PES 2021 oyunu ile yer alıyor. Futbol severler kadar bu alanla çok ilgisi olmayan kişilerin bile rahatlıkla deneyimleyeceği oyun birbirinden farklı özelliği barındırıyor. Kişilerin eğlenceli vakit geçirmesi adına oldukça uygun bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Seneler önce ilk oyununu ortaya koyan firma direnerek her sene yeniliklerle dolu sürümlerini kullanıcılara sunmaktadır. Sadece oyun konsollarında değil, uygulama mağazalarında da yerini oldukça sağlam tutuyor. İmkânı olan kullanıcılarına bu yöntem ile ulaşarak kazandığı ün ve beğeniyi arttırarak devam ediyor. Oluşturduğu uygulama konsol oyunları ile neredeyse birebir grafik ve içeriğe sahiptir.

PES 2021 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Firma tarafından yeni sürümün çıkacağı duyurulunca kullanıcılar tarafından eFootball PES 2021 ne zaman çıkacak soruları sıklıkla araştırılmaya başlandı. 15 Eylül itibari ile mağazalarda yerini alan uygulama çıktığı andan itibaren büyük bir ilgi ile karşılandı. Kısa sürede milyonlarca indirmeye ulaşarak en çok tercih edilen uygulamalar listesinde ilk sıraları zorladı.

Android ve iOs oyunlar arasında karşılaşılan bu ilgi çok da şaşırılacak bir durum değil. Uygulamanın kendini ispatlaması, senelerdir direnerek rakipleri ile kıyasıya olan rekabeti oluşan bu durumu açıklar niteliktedir. Üstelik sürekli olarak getirdiği yeniliklerde kullanıcıların tercihlerinde etkin rol oynamaktadır. Özellikle grafiklerinde olan ilerleme ile ünlü futbolcuları birebir yansıtması büyük takdir topluyor.

eFootball PES 2021 İndir
eFootball PES 2021 İndir

eFootball PES 2021 Oynanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

eFootball PES 2021 oynarken oyunculara galibiyeti getirecek bazı ipuçları bulunmaktadır. Bunların ilki takım oluşturulurken seçilen futbolcu özellikleridir. Her ne kadar her bireyin hayranlık duyduğu futbolcular bulunsa da bu noktada realist davranmak gerekiyor. Futbolcu profillerini incelerken mevcut özellikleri yüksek puanlama da olan futbolcuları takıma katmak önemlidir.

Oyun içerisinde taktik oldukça büyük önem taşır. İlk 11’in oluşturulması sonrası oyun içerisinde müdahale ve ilerleyiş önemlidir. Gerçek hayattaki futboldan farkı olmayan bu durum neticesinde oyunu iyi yorumlamak gerekir. Her dizilim ve taktik bilgisi tüm takımlar için geçerli olmadığını unutmayın. Rakibe yönelik analizler yaparak değişik taktik ve ilerleyişten korkmayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Abdullah yiğit

  Pes oyunu hakkında detaylı bir yazı olmuş bende bu oyun bağımlısıyım ve sürekli yenilikler için takipteyim makale harika .

 2. banu avcı

  Yıllardır bütün arkadaş çevremde herkesle oynayabildiğim herkesin eşit düzeyde keyif aldığı nadide oyunlardan biri geliştirilmesi her seferinde oyundan sıkılmamaya ve yeni şeyler keşfetmeye olanak tanıması da ayrı bir keyif alt sürümlerinde devam eden yada sürekli oyun oynamayanların yenilikleri benim gibi pekte farketmesi normal değil aslında.. Herkesten bir adım önde olmak için çok faydalı ve detaylı bir makale olmuş emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim.

 3. ahmet

  gerçekten oyunun yüklenmiyeceğini zannettim ama yüklendi ve sorunsuz şekilde açıldı kardeşim pesi hep bilgisayarda oynamak istiyordu onun adına ve kendi adıma teşekkür ederim

 4. AYKUT

  FUTBOLA MERAKI OLAN VE FUTBOL İLE ALAKALI OYNANILABİLECEK KALİTELİ OYUN ARAYANLARIN TAM OLARAK İSTEDİKLERİ OYUN.TEŞEKKÜRLER….

 5. Sefa

  Pes 21 oyunu benim en büyük hayalimdi. Bilgiler için teşekkürler . En kisa sürede bilgisayarıma yüklemek için sabırsızlanıyorum.