Subway Surfers

Subway Surfers

Temelde Subway Surfers bir kaçış hikayesine dayanmaktadır. Oyun içerisinde üç ayrı karakter bulunur: Jake, Tricky ve Fresh.

Kiloo ve SYBO Games tarafından 2012 yılında kullanıcılara sunulan Subway Surfers, büyük bir ilgiyle karşılandı. Kısa sürede çok sayıda indirme sayısına ulaşan oyun mağazalar içerisinde en çok indirilen oyunlar arasında yer alıyor. Basit bir amaç doğrultusunda oynanan oyun büyük bir keyif sağlayarak her bireyin eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlıyor.

Oyun yaş sınırlaması olmaksızın her yaştan birey tarafından oynanabilmektedir. Yaş sınırı oluşturması gereken herhangi bir olumsuz içerik barındırmamaktadır. Ücretsiz olarak Google Play ve App Store üzerinden sunuluyor. Kişiler telefon ya da dilerse tabletleri üzerinden kolaylıkla oyuna erişip oynayabilir. Kısa sürede indirilmesi ile oyunu denemeye başlayabilirsiniz.

Subway Surfers Nasıl Oynanır?

Temelde Subway Surfers bir kaçış hikayesine dayanmaktadır. Oyun içerisinde üç ayrı karakter bulunur: Jake, Tricky ve Fresh. Kullanıcılar oyunu mağazalardan temin ettikten sonra herhangi bir karakteri seçerek oyuna başlayabilir. Karakterler arası özellikler fark etmemektedir. Herhangi bir üstünlük bulunmamaktadır.

Seçilen karakter oyun boyunca düz bir alanda engelleri aşarak kaçmaya çalışır. Arkasından onu kovalayan bir bekçi ve köpek bulunur. Karşılaşılan engellerin kimisi atlamayı kimisi de altından geçmeyi gerektirir. Bu gibi durumlarda ekran üstünde parmağınız ile yukarı ya da aşağı yapmanız gerekir. Engellere takılırsanız bekçi ya da köpek tarafından yakalanırsınız ve oyun burada son bulur.

Subway Surfers İndir
Subway Surfers indir

 

Subway Surfers oyununda her engel bu kadar basit atlatılmaz. Tren bölümleri gibi ne atlayarak ne de altından geçerek ilerleyemeyeceğiniz büyük parçalar bulunur. Bu gibi durumlarda oyun içerisinde sağa ya da sola hareket ederek kurtulmanız gerekir. Oyun sırasında aynı zamanda bazı alanlarda altınlar bulunur. Bu altınları toplayarak mevcut bakiyenizi yükseltebilir sonrasında özellik alabilirsiniz.

Oyunu eğlenceli kılan özelliklerden birisi mevcut bulunan görevlerdir. Kişiler başlangıç menüsünde bu görevlere erişebilir ve neler yapması gerektiğini anlayabilir. İstenilen görevler tamamlandıkça oyun farklı bir eğlence boyutuna erişir. Ekstra özellikleri almak mümkün olur. Ücretsiz oyunlar kategorisinde yer alan oyun, aynı zamanda oyun içerisinde bulunan satın almalar ile daha iyi karakterler elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Kişiler daha fazla puan kazanmak ve rekor kırmak için bu yöntemi deneyebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *