Zula Mobile

Zula Mobile

Zula Mobile oyunu temelde acıklı bir hikâyenin üzerine kurulmuştur. ‘Zula Birliği’ olarak adlandırılan grup kendilerini emekli edip bu gruba dahil olmak isteyen bireylerden oluşuyor.

Aksiyon ve maceranın birleşimi şekilde karşımıza çıkan Zula Mobile birçok kullanıcıyı bünyesinde barındırmaktadır. Yerli oyun olarak üretilen ve ortaya çıkmasıyla kişilerin dikkatini üzerine çeken oyun bünyesinde birçok hikâye ve özelliği barındırmaktadır. Oluşturulan grafikleri ile oyun severleri kendine hayran bırakan oyun hem telefon hem de bilgisayar üzerinden oynanabilmektedir.

Zula Mobile Konusu Nedir?

Oyun online olarak arkadaş grubuyla oynanabilmektedir. İki takımın karşı karşıya gelip mücadele etmesini konu edinir. Sizin bulunduğunuz taraf ‘Zula Birliği’ olarak adlandırılıyorken karşı taraf ‘Gladyo’ olarak bilinen bir terör çetesini barındırmaktadır. Online oyun olması neticesinde sesli olarak bireylerle konuşup haberleşerek hareket etmek mümkündür.

Zula Mobile oyunu temelde acıklı bir hikâyenin üzerine kurulmuştur. ‘Zula Birliği’ olarak adlandırılan grup kendilerini emekli edip bu gruba dahil olmak isteyen bireylerden oluşuyor. Tek hedefleri karşı tarafta bulunan terör grubunu alt etmektir. ‘Gladyo’ tarafında yer alan teröristler ise küçüklükten gelen zorlu mücadeleleri atlatan kişiler tarafından oluşmaktadır.

Zula Mobile Nasıl Oynanır?

Zula Mobile İndir
Zula Mobile İndir

Oyun içerisinde farklı haritalar ve modlar bulunur. Bu seçenekler arasında birisini seçerek oyuna başlanır. Oyun öncesi karakteri belirli özelliklerle donatmak ve buna göre geliştirmek mümkündür. Geliştirme için ise oyun içerisinde kazanma oranları artmalıdır. Sonrasında farklı özellikleri karaktere yüklemek mümkündür. Başlama alanı tüm grubun bir arada olduğu anda başlar.

Seçilen harita üzerinde ister bireysel ister grup halinde ilerlemeyi sağlayan Zula Mobile tam olarak bir taktik oyunu denebilir. Düşmanın hangi alandan geleceği tahmin edilmeli ve buna göre reaksiyon verilmesi sağlanmalıdır. Bundan dolayı oyun içi haberleşme oldukça önem kazanmaktadır. Bireyler tüm teröristleri öldürene kadar oyuna devam etmektedir.

Bireyler seçeceği silahın ve karakterinin özelliğine göre üstünlük sağlayabilmektedir. Aynı zamanda hızlı reaksiyon gösterenlerin daha fazla galibiyet elde etmesi mümkündür. Daha önce bu tarz oyunları oynamış bireylerin daha kolay alıştığı da bilinmektedir. Savaş ve taktik oyunlarına ilginiz varsa bu oyunu indirip denemeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. ahmettavsan

    Zula silah oyununu çok severim vaktim oldukça bilgisayarda oynarım ve mobil de oynamak çok değişik olacak gibi oyunkahini.com sitesinden hemen indircem teşekkürler şimdiden.:)

  2. Mert

    Zula oyununu baya bir süredir oynuyorum. Çok güzel bir oyun. Oyunu bu siteden indirdim. oyunkahini.com’a çok teşekkürler.