Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang İndir

Mobile Legends: Bang Bang

Savaş ve strateji oyunlarını seven bireyler için Mobile Legens: Bang Bang oyunu oldukça uygun olmaktadır. İki takımın karşılaşmasını ve rekabeti sonuna kadar hissettiren oyun yapısı kişiler kendisine neredeyse bağımlı yapmaktadır.

Savaş ve strateji oyunlarını seven bireyler için Mobile Legends: Bang Bang oyunu oldukça uygun olmaktadır. İki takımın karşılaşmasını ve rekabeti sonuna kadar hissettiren oyun yapısı kişiler kendisine neredeyse bağımlı yapmaktadır. Zafer duygusunu tatmak ve giderek gelişmek isteyen kullanıcılar tarafından sıklıkla oynanmaktadır.

Oyun hem bilgisayar hem de mobil üzerinden kullanıma sunulmuştur. Ücretsiz olarak indirilmesi mümkündür. Ancak çoğu oyun gibi oyun içi güçlendiriciler ücretli bir şekilde sunulmaktadır. Alınması zorunlu olmamakla birlikte üst düzeye ulaşabilmek için satın alma işlemlerini gerçekleştirmelidir. Üretici firma ve yayımlayan mağazalar tarafından oyuna 12 yaş kısıtlaması getirilmiştir. 12 yaşından küçük bireyler için uygun görülmemektedir.

Mobile Legends Bang Bang Nasıl Oynanır?

Mobile Legends yeni başlayanlar için tavsiyeler bulunmaktadır. Daha önce MOBA oyunu oynayan kişiler aslında oyunu oynarken çok da zorlanmaz. Temelde 5’er kişilik iki grubun birbirine karşı savaşmasını temel alır. Belirli bir haritayı seçerek oyuna başlayan gruplar farklı özelliklerle donatılmış 99 karakter arasından birisini seçmektedir. Oyun sırasında mevcut özelliklerini kazandığı altınlarla arttırabilmektedir.

İki farklı harita bulunur: dereceli ve klasik. Özel modları açmak için en az 8.seviyeye ulaşmak gerekir. Oyun başladığı andan itibaren karakterler harita üzerinde bulunan küçük kuleleri ve en son çekirdek kuleyi yıkmaya çalışır. Ancak bu sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Çünkü iler

Mobile Legends: Bang Bang İndir
Mobile Legends: Bang Bang İndir

ledikçe karşınıza minionlar ve karşı rakip çıkar. Ufak düşmanları öldürmek sizlere altın kazandırır ve bu altınlar sayesinde güç elde edersiniz.

Mobile Legends Bang Bang oyunun ‘Aksiyon’ kategorisinde ilk sıralarda yer almasını sağlayan durum aynı anda karşılıklı bir mücadele verilmesidir. Kişiler hedef kuleleri yıkarak ilerlemeye çalışırken aynı zamanda rakibi durdurmaya çalışır. Oyun sırasında kim daha önce ana hedef kuleyi yıkarsa kazanan taraf orası olur. Belirli bir süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Sonuçlanana kadar savaş devam etmektedir.

Oyun canlı ve renkli grafiklerle oluşturulmuştur. Her ne kadar aksiyon ve savaş oyunu olsa da kan gibi sakıncalı görüntülere yer verilmemiştir. Temelde 12 yaş altına yasaklı oluşu oyunun temelinde yatan savaşma fikrinden kaynaklanmaktadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Didem

    Güzel bir oyun ve oyun hakkında güzel bilgilendirmede yapılıyor teşekkürler emeğine sağlık başarılar diliyorum