PUBG Mobile

PUBG Mobile

Sıcak çatışma ve online yarışın yarattığı adrenalini seven oyuncular için Pubg Mobile oldukça ideal bir oyundur. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren kullanıcılar müthiş bir sayıda indirmeyi başarmıştır.

Sıcak çatışma ve online yarışın yarattığı adrenalini seven oyuncular için Pubg Mobile oldukça ideal bir oyundur. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren kullanıcılar müthiş bir sayıda indirmeyi başarmıştır. Online olarak haberleşmeyi sağlaması ve aynı zamanda adrenalin salgılaması dolayısıyla kişilerde başarı duygusunu ön plana çıkarır. Sona kalarak ‘çorba parası’ çıkarmak isteyenler oyunu indirerek deneyimlemektedir.

Bilgisayar oyunu formatında çıkış sağlayan uygulama kişiler tarafından kısa sürede bu kadar talep görmesi sonrası dikkatleri üstüne çekti. Çok kısa bir zaman içerisinde telefon mağazalarına giriş yaparak bireylerin uygulamayı kullanması mümkün kılındı. Yakın bir tarih içerisinde oyun konsollarına da gelerek daha geniş bir kitleye ulaşması tahmin edilmektedir.

Pubg Mobile Nasıl İndirilir?

Google Play ve App Store tarafından desteklenen Pubg Mobile apk indir işlemi oldukça kolaydır. Kişilerin uygulamaya sahip olabilmesi için oyunun desteklediği son güncellemeye sahip olmalıdır. Uygulama indirme mağazasına giriş yaptıktan sonra oyun ismiyle arama yapıp indir seçeneğine tıklamak yeterlidir. Ücretsiz oluşu hiçbir para karşılığını doğurmamaktadır. Kişiler kısa süre içerisinde oyunu oynamaya başlayabilmektedir.

Pubg Mobile Tek Kişilik Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile İndir
PUBG Mobile İndir

Oyun iki farklı mod ile bireylere sunulur. İlki bireysel olarak savaşmaktır. Canlı olarak 100 kişilik grup uçakta ilerlemektedir. Harita üzerinde ilerlenirken bireyler istedikleri alanda uçaktan atlayarak alanlara iniş sağlar. Başlangıçta hiçbir eşyaya sahip olmayan bireyler çevre yapılara girerek çeşitli malzemeleri temin edinir. Silahlar kadar enerji içecekleri ve sağlık malzemeleri de önem taşır.

Belirli bir sayı ile başlayan Pugb Mobile oyunu rakiplerin karşı karşıya gelmesiyle azalmaya başlar. Hedef rakipleri alt ederek en sona kalan oyuncu olmaktır. Bu sanıldığı kadar kolay değildir. Taktik gerektiren bir oyun olduğundan doğru zamanda doğru alanda olmak gerekir. Silah kullanımını sağlamak da bu anlamda önemlidir.

Harita sayıları değişiklik gösterir. Oyun içerisinde bulunan harita zaman içerisinde daralmaya başlar. Sürenin geri sayımı sonrası halka dışında kalan oyuncular oyundan düşer. Alan daraldıkça bireylerle karşılaşma olasılığı da artmaktadır. Bundan dolayı kişilerin daha dikkatli oynaması gerekir. Diğer kişilerin oyun dışı kalması ile sona kalan kişi oyunun galibi olur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Gülsüm

    Çok fazla oynanan oyunlardan birisi olduğunu biliyorum. Fakat Bn hiç oynamamıştım yemi yeni oynuyorum çok bir bilgim yok yazınız oldukça bilgilendirdi. Çok eğlenerek oynuyorum iyiki denemişim