The Sims Mobil

The Sims Mobil

Hayal dünyanızı çok iyi bir şekilde ortaya koyabileceğiniz ve online olarak eğlenceli vakit geçireceğiniz bir oyun: The Sims Mobil!

Hayal dünyanızı çok iyi bir şekilde ortaya koyabileceğiniz ve online olarak eğlenceli vakit geçireceğiniz bir oyun: The Sims Mobil! The Sims, ilk olarak kullanıma sunulduğu yıllardan itibaren geniş bir kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Her yaştan birey tarafından kolaylıkla oynanabilen oyun bir oyunun çok ötesinde yer almaktadır. Kişiler sadece oyunda yer almaz aynı zamanda hayat bulur.

Oluşturulan simülasyonlar ile gerçek hayattan farksız bir dünyada yer alınmaktadır. Kullanıcılar kendi zevkleri neticesinde Sims karakteri oluşturmaktadır. İstediği ten, saç, göz rengi ve bunun yanı sıra kıyafetleri ile süslediği karakteri ile günlük yaşamda gerçekleştirilebilecek her işlem burada sağlanabilmektedir. Ev düzeni oluşturma, iletişim kurma gibi birçok işlev bulunur.

 

The Sims Mobil Nasıl Oynanır?

Bilgisayar üzerinde başlangıç olarak oynanmaya uygun olan The Sims Mobil kullanıcıların da potansiyeli sayesinde mobil kullanıma uygun hale getirildi. Google Play ve App Store üzerinden kısa sürede ücretsiz olarak oyunu deneyimlemek mümkündür. Oyun, karakter oluşumu sonrasında oldukça basit temeller üzerine kuruludur ve birçok kişi tarafından oynanabilmektedir.

 

Oyun belirli görevler ve kurallar belirleyerek kullanıcıları kısıtlamaktansa hayal dünyalarını ortaya koyabilecek bir rahatlık oluşturmuştur. Kişiler ev ve arsa sahibi olabilmekte bu doğrultuda istedikleri yapıları meydana getirebilmektedir. Aynı zamanda kıyafet, hareket ve davranış konusunda da serbestlik söz konusudur.

The Sims Mobil İndir
The Sims Mobil İndir

Tüm bunların yanı sıra The Sims Mobil çevrimiçi bir oyun olduğundan sohbet imkânı bulunur. Kişiler oyun esnasında arkadaşlık, ilişki teklifinde bulunabilmektedir. Oyun içerisinde ‘sevgili olmak ve evlenmek’ de mümkün durumlar arasında yer alır. Bireyler bu sayede hayatını geliştirebilir ve hayalindeki hayatı yaratabilmektedir. Sohbetler sayesinde yakın dostluklar kurmak da mümkündür.

 

Gerçek bir hayatı temsil eden oyundur. Bireyler ilişkiler kurabilmekte işe girebilmekte aynı zamanda kaldıkları yer içerisinde dekorasyonlar yapabilmektedir. Oluşturulan olumlu olumsuz her olayın gerçek yaşamdan bir farkı bulunmamaktadır. 2000li yıllarda çıkarılan ilk Sims oyunundan bu zamana kadar temele alınan bu konu kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Kişiler hayalleri olan ancak gerçekleşme imkânı bulunmayan her düşünceyi oyun içerisinde rahatlıkla ortaya koyabilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. Filiz

    The sims eskiden beri oynadıgım oyunlardan bir tanesidir. Bütün versiyonlarını denedim şimdi mobilde olmasida cok güzel oldu.

  2. Mustafa

    oyun gerçekten çok iyi birçok yerde aradım ama bu sitede direkt kolayca ulaşabildim diğer oyunları da rahatlıkla indirip kullandım çok teşekkür ederim

  3. Malik

    gerçekten çok yararlı oldu çok teşekkürler bütün oyunlar burda çok güzel bir sit2